سوالات متداول

سوالات متداول

با یک شرکت متخصص و حرفه ای
کار کنید.

تیم ما در دیجیتوری کلیه خدمات طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت شما و ... را با بهترین کیفیت و متد های روز انجام می‌دهد.
 • هزینه خدمات طراحی سایت چقدر است ؟
  هزینه کامل طراحی سایت کاملا بسته به کاربری سایت شما اعم از فروشگاهی، خدماتی، شرکتی، شخصی و همچنین امکانات مورد نیاز شما دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه ها صفحه طراحی سایت را مشاهده کنید.
 • هزینه خدمات تولید محتوا چقدر است ؟
  هزینه تولید محتوا هم به عواملی مانند موضوع و حوضه کاری شما و همچنین نوع محتوا شما از جمله بازنویسی، ترجمه ای، اختصاصی و … بستگی دارد و پلن های تولید محتوای تیم ما در دیجیتوری را می‌توانید در صفحه تولید محتوا مشاهده کنید.
 • راه های جذب مشتری برای سایت چیست ؟
  راه های جذب مشتری برای سایت بستگی به موضوع و فعالیت سایت دارد ولی پارامتری که در همه سایت ها یکسان است را می‌توان سئو در نظر گرفت و راه های دیگر تبلیغات بنری، تبلیغات رپورتاژ و … می‌باشد.
 • از تکنیک کلاه سیاه استفاده کنیم یا کلاه سفید ؟
  برای رسیدن به نتیجه دلخواه با روش های کلاه سفید زمان و هزینه زیادی را باید صرف کرد و با توجه پیشرفت الگوریتم های گوگل تکنیک های کلاه سیاه ریسک بالایی دارد. برای رسیدن به نتیجه با زمان و هزینه مطلوب استفاده از تکنیک های کلاه خاکستری می‌تواند مناسب باشد.
 • چگونه میتوانم کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنم ؟
  برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب ابزار های متعددی وجود دارد و شما با استفاده از ابزار های MOZ و گوگل ترند و بررسی سایت رقبا می‌توانید کلمات کلیدی مناسب و کم رقابت را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.
 • هزینه خدمات سئو چقدر است ؟
  هزینه خدمات سئو توسط تیم دیجیتوری به عوامل متعددی از جمله سایت شما و معیار های کیفی و کمی آن دارد. همچنین یکی از مهم ترین عوامل قیمت گذاری پروژه های سئو کلمه کلیدی های انتخابی و میزان رقابت در آنهاست.
 • نیاز های یک سایت فروشگاهی خوب چیست ؟
  نیاز های یک سایت فروشگاهی خوب را می‌توان در وحله اول رابط کاربری راحت و در عین حال کاربرد پسند آن اشاره کرد که کاربر بدون مشکل بتواند سفارش خود را ثبت کند و در مراحل بعدی می‌توان به سئو سایت و تولید محتوا و … اشاره کرد.
 • محتوای خوب چه ویژگی هایی دارد ؟
  در یک جمله “محتوای خوب باید برای کاربر نوشته شده باشد نه گوگل!!” این یک نکته خیلی ضروریست زیرا بسیاری از وبمستران و سئو کاران سلیقه و نیاز کاربر را در تولید محتوا رعایت نمیکنند و به همین دلیل به نتیجه دلخواه نمی‌رسند.
 • آیا شبکه های اجتماعی روی سئو تاثیر دارند ؟
  شبکه های اجتماعی و فعالیت مستمر آن ها در سئو و بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی نقش مهمی دارد و هرچه تعداد شبکه های اجتماعی و تعامل با کاربران در آن ها بیشتر باشد تاثیر آن روی سئو نییز بیشتر خواهد شد.
 • هزینه خدمات طراحی سایت چقدر است ؟
  هزینه کامل طراحی سایت کاملا بسته به کاربری سایت شما اعم از فروشگاهی، خدماتی، شرکتی، شخصی و همچنین امکانات مورد نیاز شما دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه ها صفحه طراحی سایت را مشاهده کنید.
Awesome Image
سوالی دارید؟ از ما بپرسید...

هر سوالی دارید با ما مطرح کنید

ما بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر میگیریم. کافیست فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در کم ترین زمان پاسخ دهند...

  با ما همراه باشید

  به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید؟
  پس ما را دنبال کنید...

  به ما بپیوندید